Dualizm / Zaliczenia

 

update 18.03.2020
semestr letni  |  lista studentów

 

  • Anna Frydrych (4)  ⟶ Max   [D++]
    Karolina Ostojska (4)

  • Julia Fukiet (4)  ⟶ Babcia

  • Helena Nowicka (4)  ⟶ Profesor   [D++]
    Agnieszka Rupińska (4)
    Anna Zalewska (4)


  • Jan Drągowski (4)  ⟶ Dziadek   [D+]

  • Agnieszka Doczyńska (4)  ⟶ Geolog   [D++]
    Aleksandra Szatkowska (4)
    Magdalena Maj (4)


  • Marta Stawska (5)  ⟶ Nerdleska

  • Zuzanna Oniszczuk (3)  ⟶ Olakolbusz   [D++]
    Agata Stańczak (4)


  • Izabela Olesińska (4)  ⟶ Kuchnia konfliktu   [D++]
    Ola Szczepaniak (4)


  • Aleksandra Sienkiewicz (4)  ⟶ Choroby

  • Marta Panasiuk (4)  ⟶ Łyżwiarka   [D+]


  • Meg Krajewska (4)   ⟶ Poezja


  • Aleksandra Bronowska (3)  Czarownica   [D+]
    Adelina Jędruszak (4)
    Weronika Kaleta (4)
    Julia Skiepko (4)


  • Zuza Zakrzewska (4) ⟶ Motherhood


  • Jorn Vanderlinden (Erasmus) ⟶ Anorexia

Dyplom 2020: Zuzanna Wołejko, Aneta Zdziech


 

 

 

 

 

update 29.01.2020
etap AB

 

  • Anna Frydrych (4)  ⟶ Max  [P]
    Karolina Ostojska (4)

  • Julia Fukiet (4)  ⟶ Babcia  [P]
    Zuza Kruk (4)


  • Helena Nowicka (4)  ⟶ Profesor  [P]
    Agnieszka Rupińska (4)
    Anna Zalewska (4)


  • Jan Drągowski (4)  ⟶ Dziadek  [P]

  • Aleksandra Bronowska (3)  Czarownica  [P]
    Adelina Jędruszak (4)
    Weronika Kaleta (4)
    Julia Skiepko (4)


  • Agnieszka Doczyńska (4)  ⟶ Geolog  [brak prezentacji pdf]
    Aleksandra Szatkowska (4)


  • Marta Stawska (5)  ⟶ Nerdleska  [P]

  • Jernej Šimec (E)  ⟶ The Artist  [P]


  • Zuzanna Oniszczuk (3)  ⟶ Olakolbusz  [P]


  • Izabela Olesińska (4)  ⟶ Kuchnia konfliktu  [P]
    Ola Szczepaniak (4)


  • Aleksandra Sienkiewicz (4)  ⟶ Choroby  [P]

  • Marta Panasiuk (4)  ⟶ Łyżwiarka  [P]


  • Anna Kolanecka (4)  ⟶ Aktywista  [brak prezentacji pdf]


  • Magdalena Sych (3)  ⟶ Kamera  [brak prezentacji pdf]


+
  • Thomas Paines (E) ⟶ Surprise!
  • Avner Adan (E)
etap C

Losowanie

Zespoły recenzują grupowo (tzn. powstaje jedna recenzja na zespół).

Recenzent Projekt
Anna Frydrych (4)
Karolina Ostojska (4)
Czarownica [+]
Julia Fukiet (4)
Zuza Kruk (4)
Nerdleska [+]
Helena Nowicka (4)
Agnieszka Rupińska (4)
Anna Zalewska (4)
Max [+]
Jan Drągowski (4) Babcia [+]
Aleksandra Bronowska (3)
Adelina Jędruszak (4)
Weronika Kaleta (4)
Julia Skiepko (4)
Geolog [+]
Agnieszka Doczyńska (4)
Aleksandra Szatkowska (4)
Aktywista
Marta Stawska (5) The Artist [+]
Jernej Šimec (E) Kamera
Zuzanna Oniszczuk (3) Łyżwiarka [+]
Izabela Olesińska (4)
Ola Szczepaniak (4)
Olakolbusz [+]
Aleksandra Sienkiewicz (4) Kuchnia konfliktu [+]
Marta Panasiuk (4) Profesor [+]
Anna Kolanecka (4) Dziadek
Magdalena Sych (3) Choroby
  • Termin przesłania projektu do recenzenta: 09.01.2020