Plan zajęć / Course Agenda

▢ obecność obowiązkowa    △ obecność zalecana
21.11.2018       Środa

10.00 – 11.30    Konsultacje etap A2
11.30 – 13.00    etap B1  [wprowadzenie do zadania]  △


19.11.2018       Poniedziałek
przegląd        etap A2  [prezentacje na rzutniku]  ▢

14.11.2018       Środa

10.00 – 13.00    Przegląd wstępny etap A2


12.11.2018       Poniedziałek

                         Zajęcia odwołane


07.11.2018       Środa

10.00 – 12.30    Konsultacje etap A2
12.30 – 13.00    Konsultacje dyplomy


05.11.2018       Poniedziałek

10.00 – 11.30    Konsultacje etap A1
11.30 – 13.00    etap A2  [wprowadzenie do zadania]  △


02.11.2018       Piątek
termin           etap A1  Wybór tematu / przesłanie briefu

31.10.2018       Środa

10.00 – 11.30    Konsultacje etap A1
11.30 – 13.00    etap A1  [prezentacje na rzutniku, ciąg dalszy]  ▢


29.10.2018       Poniedziałek
przegląd        etap A1  [prezentacje na rzutniku]  ▢

24.10.2018       Środa

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


22.10.2018       Poniedziałek

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


17.10.2018       Środa

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


15.10.2018       Poniedziałek

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


12.10.2018       Piątek
termin           Wybór tematu / Zamknięcie listy

10.10.2018       Środa

10.00 – 13.00    Konsultacje etap A1


08.10.2018       Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A1 / Zapisy
12.00 – 12.40    Fotografia i fotoedycja edytorska [wykład]  △
12.40 – 13.00    Konsultacje etap A1 / Zakończenie zapisów  △


03.10.2018       Środa

10.00 – 11.00    Wprowadzenie do programu zajęć / Omówienie etapu A1  △
11.00 – 13.00    Konsultacje / Zapisy  △

asp-castration squad-zespol


01.10.2018       Poniedziałek

10.00 – 13.00    Konsultacje / Zapisy


Plan zajęć / Course Agenda

2018–06–04  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Zaliczenia / montaż wystawy  końcoworocznej
12.00 – 13.00    Projekty dyplomowe: ustalenie harmonogramu pracy 


2018–05–30  Środa

10.00 – 12.00    Zaliczenia / montaż wystawy końcoworocznej
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–28  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Zaliczenia / montaż wystawy końcoworocznej
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–23  Środa

termin            etap J wystawa końcoworoczna

10.00 – 12.00    Przedłożenie projektów zgodnych ze specyfikacją

  • do druku
  • do wideo

12.00 – 13.00    Finalny przegląd projektów A→I (prezentacje rzutnik maks. 10 min.)


2018–05–21  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap J wystawa końcoworoczna
12.00 – 13.00    Konsultacje postprodukcyjne foto (color-check)


2018–05–16  Środa

termin            etap I Prototyp ekranowy hi-fi

10.00 – 12.00    Opracowanie szpigla i numeracji stron magazynu Miasto
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–14  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap I Prototyp ekranowy hi-fi
11.00 – 12.00    Omówienie przygotowania materiałów na wystawę końcoworoczną
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–09  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap I Prototyp ekranowy hi-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–07  Poniedziałek

termin            etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi

10.00 – 11.00    etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi  (przegląd)
11.00 – 13.00
    Omówienie zadania etap I Prototyp ekranowy hi-fi  (prezentacja)


2018–04–30  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–25  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–23  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–18  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy

2018–04–16  Poniedziałek
zajęcia odwołane


2018–04–11  Środa

termin            etap F Buildup + etap G Stylebook

10.00 – 12.00    etap F Buildup + G Stylebook  (przegląd, obecność zalecana)
10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–09  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–04  Środa

termin            przekazanie materiałów do druku etapy A—G

10.00 – 11.00    Akceptacja materiałów do druku
11.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–28  Środa

termin            konkurs okładkowy — zakończenie

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–26  Poniedziałek

termin            konkurs okładkowy — otwarcie

10.00 – 11.00    Konsultacje F Buildup  + etap G Stylebook
11.00 – 13.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi


2018–03–21  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje F Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00
    Omówienie zadania etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi  (prezentacja)


2018–03–19  Poniedziałek

termin            etap F Okładka

10.00 – 12.00    etap F Okładka  (przegląd / konkurs, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–14  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–12  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–07  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–05  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–28  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup 
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap G Stylebook  (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–26  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup 
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–21  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup 
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–19  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup
12.00 – 15.00    Prezentacje do dyplomów studentów stacjonarnych, sala kinowa 4


2018–02–14  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap E Prototyp 
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap F Okładka i Buildup  (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–12  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap E Prototyp 
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy

przerwa międzysemestralna

2018–01–24  Środa

10.00 – 13.00    Zaliczenia


2018–01–22  Poniedziałek

10.00 – 13.00    Zaliczenia


2018–01–17  Środa

termin            etap D Wizualizacja danych + etap E Prototyp 

10.00 – 12.00    etap D Wizualizacja danych + etap E Prototyp  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–15  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych + etap E Prototyp  
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–10  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap E Prototyp  (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–08  Poniedziałek

termin            Zamykająca akceptacja projektów z etapów A—C

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–03  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–20  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
                          Podsumowanie dotychczasowych realizacji (indywidualnie)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–18  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap C Typo / Światło + Obraz / Narracja
                          Konsultacje etap D Wizualizacja danych
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–13  Środa

termin            etap C  Typo / Światło  (wydruki, min. 4 rozkł.)

10.00 – 11.00    etap C  Typo / Światło  (przegląd, obecność zalecana)
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap D Typo / Wizualizacja danych (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–11  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap C Typo / Światło
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–06  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap C Typo / Struktura, ŚwiatłoObraz / Narracja
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–04  Poniedziałek

termin            etap C  Typo / Struktura  (wydruki, 4 rozkł.)
termin            etap C  Obraz / Narracja  (mail, min. 4 rozkł.)

10.00 – 12.00    etap C  Typo / Struktura  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–29  Środa

termin            etap B  Obraz / Poetyka  (wydruki, min. 4 rozkł.)
termin            etap B  Typo / Dialog  (wydruki, min. 2 rozkł.)

10.00 – 11.00    etap B  Typo / Dialog  (przegląd, obecność zalecana)
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap C  (warsztat, sala komputerowa)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–28  Wtorek

termin            etap B  Obraz / Poetyka  (recenzja 1 serii)

2017–11–27  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap B  (Typo / Dialog, Obraz / Poetyka)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy

termin            etap B  Obraz / Poetyka  (mail, min. 4 rozkł.)

2017–11–22  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap B  (Typo / Dialog, Obraz / Poetyka)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–20  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Podsumowanie etap A  (esej)
11.00 – 12.00    Konsultacje etap B  (Typo / Dialog, Obraz / Poetyka)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–15  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje dyplomy
11.00 – 12.00    etap A Zjawisko  (przegląd esejów, obecność zalecana)
12.00 – 12.30    Omówienie zadania etap B  (prezentacja)


2017–11–14  Wtorek

termin               etap A Zjawisko  (esej z obrazów i słów)


2017–11–13  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Przestrzeń, esej)
11.00 – 12.00    etap A Detal  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–13  Poniedziałek

termin               etap A Detal  (recenzja 1 serii fotografii)


2017–11–12  Niedziela

termin               etap A Detal  (5 fotografii)


2017–11–08  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Detal) 
11.00 – 11.30    Konsultacje etap A  (Przestrzeń)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–06  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Detal)
11.00 – 11.30    etap A Światło  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–05  Niedziela

termin              etap A Światło  (recenzja 1 fotografii)


2017–10–30  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A  (Detal)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–27  Piątek

termin              etap A Światło  (5 fotografii)


2017–10–25  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A  (Światło)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–23  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Dziennik, Światło)
11.00 – 11.30    Fotografia edytorska (prezentacja, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–18  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A  (Dziennik, moodboard, Światło)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–16  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A (wybór tematu, Dziennik, moodboard, Światło)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–11  Środa

10.00 – 12.00    Ostatni dzień zapisów (lista), konsultacje etap A (wybór tematu)


2017–10–09  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Zapisy, konsultacje
11.00 – 11.30    Omówienie zadania etap A  (prezentacja)
11.30 – 12.00    Zapisy, konsultacje


hasla typy start
Obszary zainteresowań / Fields of Interest  (wyniki sondażu / poll results)

2017–10–04  Środa

10.00 – 11.00    Spotkanie organizacyjne


Koniec zapisów / Enrollment closing 2016–2017

Zapisy i wybór zadań zakończył się na zajęciach 17 października.

Lista (update 03/11)

1    Valeryia Dubitskaya 3—L3
2    Katarzyna Dudziec 4—L1
3    Karolina Król 3—L2
4    Alicja Kultys 4 —L1
5    Piotr Łapiński 5—L3
6    Karolina Lubaszko 4—L2
7    Marta Morawska 4—L2
8    Michalina Mosurek 3—L4
9    Hanna Najgebauer 4—L4
10  Anna Olczak 5 (dypl)
11   Tomasz Opaliński 4—L3
12  Zuzanna Parcheta 4—L3
13  Gabriela Staszak 4—L3
14   Tomasz Stelmaski 3—L3
15   Agnieszka Strzeżek 4— L4
16   Gabriela Weselak 4 —L4
17   Izabela Włodarczyk 4—L1
18   Kamila Wyszyńska 4—L3
19  Urszula Zabłocka 4—L2
20   Aleksandra Zieniuk 4—L2

Proszę wpisać/wykreślić się pod Zapisy / Enrollment 2016–2017

Proszę wybrać zadanie typograficzne wpisując się pod Mag X Litera / Type

Zespoły zadanie „Obraz” (update 03/11)

Proszę tworzyć zespoły od 3-5 osób pod Mag X Obraz / Image

Obraz 1: Nożyczki (A)

  • Valeryia Dubitskaya 3—L3
  • Michalina Mosurek 3—L4
  • Tomasz Stelmaski 3—L3

Obraz 1: Nożyczki (B)

  • Katarzyna Dudziec 4—L1
  • Alicja Kultys 4 —L1
  • Zuzanna Parcheta 4—L3
  • Agnieszka Strzeżek 4— L4

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (A)

  • Hanna Najgebauer  4—L4
  • Kamila Wyszyńska 4—L3
  • Urszula Zabłocka 4—L2
  • Aleksandra Zieniuk  4—L2

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (B)

  • Karolina Król 3—L2
  • Karolina Lubaszko 4—L2
  • Tomasz Opaliński 4—L3

Obraz 3: Zakrycie

  • Piotr Łapiński 5—L3
  • Marta Morawska 4—L2
  • Gabriela Staszak—L3
  • Gabriela Weselak 4 —L3
  • Iza Włodarczyk 4—L1

Lista (update 13/03)

1   Martyna Cybuch 4—L2
2   Witold Dąbrowski 3—L1
3    Valeryia Dubitskaya 3—L3
4    Gabriela Golińska 2 — L1
5    Aneta Klejnowska 5 — L4
6    Karolina Król 3—L2
7    Alicja Kultys 4 —L1
8    Karolina Lubaszko 4—L2
9    Kaja Marzec 4 —L3
10  Marta Morawska 4—L2
11   Michalina Mosurek 3—L4
12   Hanna Najgebauer 4—L4
13   Anna Olczak 5 (dypl)
14   Tomasz Opaliński 4—L3
15   Zuzanna Parcheta 4—L3
16   Paulina Plizga 5 — L3
17   Kamila Staniszewska 4—L1
18   Gabriela Staszak 4—L3
19   Tomasz Stelmaski 3—L3
20   Joanna Stolecka 4—L2
21   Natalia Świniarska 4—L2
22   Gabriela Weselak 4 —L4
23   Izabela Włodarczyk 4—L1
24   Urszula Zabłocka 4—L2
25   Aleksandra Zieniuk 4—L2

Zespoły zadanie „Obraz” (update 13/03)

Obraz 1: Nożyczki (A)

  • Witold Dąbrowski 3—L1
  • Valeryia Dubitskaya 3—L3
  • Michalina Mosurek 3—L4
  • Tomasz Stelmaski 3—L3

Obraz 1: Nożyczki (B)

  • Alicja Kultys 4 —L1
  • Kaja Marzec 4—L3
  • Zuzanna Parcheta 4—L3

Obraz 1: Nożyczki (C)

  • Gabriela Golińska 2 —L1
  • Aneta Klejnowska 5 —L4
  • Paulina Plizga 5 —L3

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (A)

  • Hanna Najgebauer  4—L4
  • Urszula Zabłocka 4—L2
  • Aleksandra Zieniuk  4—L2

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (B)

  • Karolina Król 3—L2
  • Karolina Lubaszko 4—L2
  • Tomasz Opaliński 4—L3

Obraz 3: Zakrycie (A)

  • Marta Morawska 4—L2
  • Gabriela Staszak—L3
  • Natalia Świniarska—L2
  • Gabriela Weselak 4 —L3
  • Iza Włodarczyk 4—L1

Obraz 3: Zakrycie (B)

  • Martyna Cybuch 4—L2
  • Kamila Staniszewska 4—L1
  • Joanna Stolecka 4—L2