Plan zajęć / Course Agenda

▢ obecność obowiązkowa    △ obecność zalecana
21.11.2018       Środa

10.00 – 11.30    Konsultacje etap A2
11.30 – 13.00    etap B1  [wprowadzenie do zadania]  △


19.11.2018       Poniedziałek
przegląd        etap A2  [prezentacje na rzutniku]  ▢

14.11.2018       Środa

10.00 – 13.00    Przegląd wstępny etap A2


12.11.2018       Poniedziałek

                         Zajęcia odwołane


07.11.2018       Środa

10.00 – 12.30    Konsultacje etap A2
12.30 – 13.00    Konsultacje dyplomy


05.11.2018       Poniedziałek

10.00 – 11.30    Konsultacje etap A1
11.30 – 13.00    etap A2  [wprowadzenie do zadania]  △


02.11.2018       Piątek
termin           etap A1  Wybór tematu / przesłanie briefu

31.10.2018       Środa

10.00 – 11.30    Konsultacje etap A1
11.30 – 13.00    etap A1  [prezentacje na rzutniku, ciąg dalszy]  ▢


29.10.2018       Poniedziałek
przegląd        etap A1  [prezentacje na rzutniku]  ▢

24.10.2018       Środa

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


22.10.2018       Poniedziałek

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


17.10.2018       Środa

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


15.10.2018       Poniedziałek

                          Zajęcia odwołane / Praca własna etap A1 + literatura


12.10.2018       Piątek
termin           Wybór tematu / Zamknięcie listy

10.10.2018       Środa

10.00 – 13.00    Konsultacje etap A1


08.10.2018       Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A1 / Zapisy
12.00 – 12.40    Fotografia i fotoedycja edytorska [wykład]  △
12.40 – 13.00    Konsultacje etap A1 / Zakończenie zapisów  △


03.10.2018       Środa

10.00 – 11.00    Wprowadzenie do programu zajęć / Omówienie etapu A1  △
11.00 – 13.00    Konsultacje / Zapisy  △

asp-castration squad-zespol


01.10.2018       Poniedziałek

10.00 – 13.00    Konsultacje / Zapisy


Zapisy / Enrollment

 

Rozkład zajęć / Classes Schedule

Poniedziałki godz. 10.00–13.00 / Mondays 10 am–1 pm
Środy godz. 10.00–13.00 / Wednesdays 10 am–1 pm


Zapisy / Enrollment  2017–2018

Zapisy trwają do / Enrollment expires

  • 09.10.2018

Przed zgłoszeniem proszę zapoznać się z charakterystyką zajęć i wymaganiami / Before sign on please refer to program info and requirements.


Lista studentów

update 12.10.2018

 

Bartosz Kolczykiewicz — t [A]
Małgorzata Krajewska — t [A]

Nela Sapińska — t — p

Aleksiej Cecocho — t — p

Anna Kolanecka — t [B]
Klaudia Kozińska — t [B]
Zuzanna Wołejko — t [B]

Magdalena Maj — t [C]
Aleksandra Szatkowska — t [C]

Agnieszka Doczyńska — t [D]
Zofia Kofta — t [D]
Aleksandra Sienkiewicz — t [D]

Aleksandra Pawłowska — t [E]
Zuzanna Zakrzewska — t [E]

Natalia Bochyńska (5) — t

Paula Czachor — t

Marta Łyżwińska — t [F]
Wiktoria Mańkowska — t [F]

Aneta Zdziech — t

Karolina Brzuszek — t

Julia Wakuła (5) — t

Karol Yamazaki — t

Pelka Atys — t [G]
Linda Robakowska — t [G]

Helena Nowicka — t

 

Agata Wawer
Marta Panasiuk
Kasia Górska
Róża Bartnicka
Maja Gnatowicz
Julia Skiepko
Ola Szczepaniak
Patrycja Błaszczuk
Izabela Olesińska
Zuza Kruk

W przypadku zmian, pominięcia lub pomyłki, proszę o kontakt mailowy lub komentarz poniżej  /  In case of any changes, omission or mistake, please contact me by mail or comment below.

Na liście uczestników zajęć zostają tylko te osoby, które przesłały temat projektu w terminie określonym w opisie etapu A1  /  Those who sent the subject of the project within the time specified in the description of etap A1 will remain on this list only.

— wybór tematu  / subject choice
p
— list polecający  /  recommendation letter
[  ] — zespół  /  team

Zajęcia / Classes 2018-2019

Grafika edytorska rok akademicki 2018—2019
prowadzący dr Marek Knap


Dla kogo?

Jeżeli jesteś zainteresowany

  • łączeniem liter i obrazów na wiele sposobów, na wielu nośnikach i formatach
  • masz cierpliwość aby dłużej posiedzieć przy projekcie i nie boisz się zmęczenia materiału

i jeżeli chcesz dowiedzieć się

  • jaka jest różnica między edytorialem i adwertorialem
  • dlaczego projektowanie stron to coś zupełnie innego niż projektowanie publikacji
  • z jakiego powodu lakoniczny, nawet najlepszy, opis stanu ducha jest gorszy niż opowiedzenie historii
  • jaką rolę odgrywa brand design
  • jakie są różnice w podejściu do projektów drukowanych i ekranowych
  • do czego służy fotoedycja
  • dlaczego tak ważna jest umiejętność operowania danymi statystycznymi

– to są zajęcia dla Ciebie.


Po co?

Te zajęcia przygotowują do zderzenia z twardą dosłownością mediów i rynku projektowego.

Moje doświadczenie mówi mi, że jedynie zaproponowany przez projektanta solidny rodzaj narracji i systemowe podejście do problemu potrafi przekonać do swojej wizji zamawiającego projekt.


Jak?

W tym roku bierzemy na warsztat świat muzyki.

Muzyka ze swoją energią radości z tworzenia i budowaniem wspólnotowości ma wielopoziomowy (również negatywny) wpływ na kulturę masową i funkcje czysto społeczne. Umożliwia to łączenie elementów kultury wysokiej z popularną – zarówno w sposobie doboru treści jak i ich projektowania.

Przy tak widowiskowym temacie chodzi o to aby nie tylko ogrzać się przy cieple barwnych postaci świata muzyki i ich formalnego anturażu ale wykreować im wartość dodaną. Dlatego spenetrujemy możliwości narracyjne dla obszarów tak performansu muzycznego i jego odbiorcy jak i szeroko rozumianego zaplecza.

Do tego posłuży nam analiza i testowanie gamy narzędzi edytorskich:

  • testymonial
  • fotoreportaż/piktorial
  • wizualizacja danych
  • get the look

Program zajęć obejmuje:

  • projektowanie stron i publikacji (edytorial i adwertorial)
  • systemy narracyjne
  • brand design
  • zróżnicowanie środków i technik projektowych ze względu na rodzaj nośnika (druk i ekran)

Do każdego zagadnienia zrobię wprowadzenie teoretyczne podczas seminariów/wykładów.


Zapraszam studentów III i IV roku studiów dziennych oraz studentów niestacjonarnych na indywidualne rozmowy w dniu 1 października. Pracujemy i korektujemy zespołowo i indywidualnie, ale o tym dokładniej opowiem podczas opisu zadania 3 października.

Podstawowe narzędzia: Adobe InDesign, Adobe Photoshop + Adobe After Effects, Adobe XD lub Sketch. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od 10.00 do 13.00 w sali 22.

Zapisy / Enrollment


Spotkanie organizacyjne / Introductory meeting

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 4 października o godzinie 10.00 w sali 32 / The introductory meeting to be held on Wednesday, October 4th, room #32 at 10 am.


Rozkład zajęć / Classes Schedule

Poniedziałki godz. 10.00–13.00 / Mondays 10 am–1 pm
Środy godz. 10.00–13.00 / Wednesdays 10 am–1 pm


Zapisy / Enrollment  2017–2018

Proszę zapisywać się w formie komentarza (poniżej) podając następujące dane / Please enroll by comment (below) and provide following data:

  • Imię i nazwisko / Name
  • Rok studiów / Year of Study
  • Specjalizacja / Major
  • Adres e-mail / Email address

Proszę zapoznać się z wymaganiami / Please refer to requirements.

Zapisy prowadzone są online i na zajęciach. Zamknięcie listy 11 października / Please enroll online or during classes until October 11th.


Lista studentów (update 11/10)

Karolina Brzuszek (3)  t
Martyna Cybuch (5)  t
Paula Czachor (3)  t
Jan Drągowski (3)  t
Vendula Guhová (e)  —
Kaja Kubicka (3)  t
Anna Kusz (3)  t
Marta Łyżwińska (3)  t
Wiktoria Mańkowska (3)  t
Kaja Marzec (5d)  t
Karolina Nowak (3)  t
Zuzanna Michalska (5d)  t
Marcjanna Plebańczyk (3)  t
Linda Robakowska-Lach (3)  t
Joanna Saloni (5w)  t
Nela Sapińska (3)  
Gabriela Staszak (5)  
Kamila Staniszewska (5d)  t
Marta Stawska (3)  t
Joanna Stolecka (5)  —
Izabela Troniarz (5)  t
Julia Wakuła (4)  t
Agata Wawer (3)  t
Zuzanna Wołejko (3)  t
Kamila Wyszyńska (5)  —
Karol Yamazaki (3)  t
Aneta Zdziech (3)  t

Lista zamknięta

Plan zajęć / Course Agenda

2018–06–04  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Zaliczenia / montaż wystawy  końcoworocznej
12.00 – 13.00    Projekty dyplomowe: ustalenie harmonogramu pracy 


2018–05–30  Środa

10.00 – 12.00    Zaliczenia / montaż wystawy końcoworocznej
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–28  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Zaliczenia / montaż wystawy końcoworocznej
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–23  Środa

termin            etap J wystawa końcoworoczna

10.00 – 12.00    Przedłożenie projektów zgodnych ze specyfikacją

  • do druku
  • do wideo

12.00 – 13.00    Finalny przegląd projektów A→I (prezentacje rzutnik maks. 10 min.)


2018–05–21  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap J wystawa końcoworoczna
12.00 – 13.00    Konsultacje postprodukcyjne foto (color-check)


2018–05–16  Środa

termin            etap I Prototyp ekranowy hi-fi

10.00 – 12.00    Opracowanie szpigla i numeracji stron magazynu Miasto
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–14  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap I Prototyp ekranowy hi-fi
11.00 – 12.00    Omówienie przygotowania materiałów na wystawę końcoworoczną
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–09  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap I Prototyp ekranowy hi-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–05–07  Poniedziałek

termin            etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi

10.00 – 11.00    etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi  (przegląd)
11.00 – 13.00
    Omówienie zadania etap I Prototyp ekranowy hi-fi  (prezentacja)


2018–04–30  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–25  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–23  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–18  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy

2018–04–16  Poniedziałek
zajęcia odwołane


2018–04–11  Środa

termin            etap F Buildup + etap G Stylebook

10.00 – 12.00    etap F Buildup + G Stylebook  (przegląd, obecność zalecana)
10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–09  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–04–04  Środa

termin            przekazanie materiałów do druku etapy A—G

10.00 – 11.00    Akceptacja materiałów do druku
11.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–28  Środa

termin            konkurs okładkowy — zakończenie

10.00 – 12.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–26  Poniedziałek

termin            konkurs okładkowy — otwarcie

10.00 – 11.00    Konsultacje F Buildup  + etap G Stylebook
11.00 – 13.00    Konsultacje etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi


2018–03–21  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje F Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00
    Omówienie zadania etap H Projektowanie ekranowe: AI, UI, UX lo-fi  (prezentacja)


2018–03–19  Poniedziałek

termin            etap F Okładka

10.00 – 12.00    etap F Okładka  (przegląd / konkurs, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–14  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–12  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–07  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–03–05  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup  + etap G Stylebook
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–28  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup 
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap G Stylebook  (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–26  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup 
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–21  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup 
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–19  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap F Okładka i Buildup
12.00 – 15.00    Prezentacje do dyplomów studentów stacjonarnych, sala kinowa 4


2018–02–14  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap E Prototyp 
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap F Okładka i Buildup  (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–02–12  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap E Prototyp 
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy

przerwa międzysemestralna

2018–01–24  Środa

10.00 – 13.00    Zaliczenia


2018–01–22  Poniedziałek

10.00 – 13.00    Zaliczenia


2018–01–17  Środa

termin            etap D Wizualizacja danych + etap E Prototyp 

10.00 – 12.00    etap D Wizualizacja danych + etap E Prototyp  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–15  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych + etap E Prototyp  
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–10  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap E Prototyp  (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–08  Poniedziałek

termin            Zamykająca akceptacja projektów z etapów A—C

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2018–01–03  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–20  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap D Wizualizacja danych
                          Podsumowanie dotychczasowych realizacji (indywidualnie)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–18  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap C Typo / Światło + Obraz / Narracja
                          Konsultacje etap D Wizualizacja danych
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–13  Środa

termin            etap C  Typo / Światło  (wydruki, min. 4 rozkł.)

10.00 – 11.00    etap C  Typo / Światło  (przegląd, obecność zalecana)
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap D Typo / Wizualizacja danych (prezentacja)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–11  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap C Typo / Światło
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–06  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap C Typo / Struktura, ŚwiatłoObraz / Narracja
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–12–04  Poniedziałek

termin            etap C  Typo / Struktura  (wydruki, 4 rozkł.)
termin            etap C  Obraz / Narracja  (mail, min. 4 rozkł.)

10.00 – 12.00    etap C  Typo / Struktura  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–29  Środa

termin            etap B  Obraz / Poetyka  (wydruki, min. 4 rozkł.)
termin            etap B  Typo / Dialog  (wydruki, min. 2 rozkł.)

10.00 – 11.00    etap B  Typo / Dialog  (przegląd, obecność zalecana)
11.00 – 12.00    Omówienie zadania etap C  (warsztat, sala komputerowa)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–28  Wtorek

termin            etap B  Obraz / Poetyka  (recenzja 1 serii)

2017–11–27  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap B  (Typo / Dialog, Obraz / Poetyka)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy

termin            etap B  Obraz / Poetyka  (mail, min. 4 rozkł.)

2017–11–22  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap B  (Typo / Dialog, Obraz / Poetyka)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–20  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Podsumowanie etap A  (esej)
11.00 – 12.00    Konsultacje etap B  (Typo / Dialog, Obraz / Poetyka)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–15  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje dyplomy
11.00 – 12.00    etap A Zjawisko  (przegląd esejów, obecność zalecana)
12.00 – 12.30    Omówienie zadania etap B  (prezentacja)


2017–11–14  Wtorek

termin               etap A Zjawisko  (esej z obrazów i słów)


2017–11–13  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Przestrzeń, esej)
11.00 – 12.00    etap A Detal  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–13  Poniedziałek

termin               etap A Detal  (recenzja 1 serii fotografii)


2017–11–12  Niedziela

termin               etap A Detal  (5 fotografii)


2017–11–08  Środa

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Detal) 
11.00 – 11.30    Konsultacje etap A  (Przestrzeń)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–06  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Detal)
11.00 – 11.30    etap A Światło  (przegląd, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–11–05  Niedziela

termin              etap A Światło  (recenzja 1 fotografii)


2017–10–30  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A  (Detal)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–27  Piątek

termin              etap A Światło  (5 fotografii)


2017–10–25  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A  (Światło)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–23  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Konsultacje etap A  (Dziennik, Światło)
11.00 – 11.30    Fotografia edytorska (prezentacja, obecność zalecana)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–18  Środa

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A  (Dziennik, moodboard, Światło)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–16  Poniedziałek

10.00 – 12.00    Konsultacje etap A (wybór tematu, Dziennik, moodboard, Światło)
12.00 – 13.00    Konsultacje dyplomy


2017–10–11  Środa

10.00 – 12.00    Ostatni dzień zapisów (lista), konsultacje etap A (wybór tematu)


2017–10–09  Poniedziałek

10.00 – 11.00    Zapisy, konsultacje
11.00 – 11.30    Omówienie zadania etap A  (prezentacja)
11.30 – 12.00    Zapisy, konsultacje


hasla typy start
Obszary zainteresowań / Fields of Interest  (wyniki sondażu / poll results)

2017–10–04  Środa

10.00 – 11.00    Spotkanie organizacyjne


Strony 1: Konkurs / Contest

„And the Winner is…” Alicja KultysGabriela Staszak.

konkurs_IMG_2099-s

Wyniki głosowania* na przeglądzie roboczym Strony 1: Okładka i paginacja.


Okładka (zwycięzca):

Alicja Kultys •
nr 1 — 5 5 5 3 (18)


Okładka (wyróżnienia):

Urszula Zabłocka ••
nr 3 — 5 5 1 3 (14)

Gabriela Staszak •••
nr 6 — 1 3 5 3 (12)

Michalina Mosurek ••••
nr 3 — 3 5 (8)

Michalina Mosurek •••••
nr 6 — 3 1 3 (7)
nr 7 — 1 1 5 (7)

Gabriela Staszak •••••
nr 1 — 1 5 1 (7)


Okładka (wyniki szczegółowe):

Alicja Kultys [ 32 ]
nr 1 — 5 5 5 3 (18)
nr 4 — 5 (5)
nr 7 — 3 (3)
nr 10 — 3 3 (6)

Michalina Mosurek [ 25 ]
nr 2 — 1 (1)
nr 3 — 3 5 (8)
nr 6 — 3 1 3 (7)
nr 7 — 1 1 5 (7)
nr 8 — 1 (1)
wózek 1 (1)

Gabriela Staszak [ 24 ]
nr 1 — 1 5 1 (7)
nr 2 — 5 (5)
nr 6 — 1 3 5 3 (12)

Urszula Zabłocka [ 23 ]
nr 2 — 3 (3)
nr 3 — 5 5 1 3 (14)
nr 5 — 5 (5)
nr 10 — 1 (1)

Zuzanna Parcheta [ 6 ]
nr 1 — 3 3 (6)

Karolina Lubaszko [ 5 ]
nr 1 — 5 (5)

Hanna Najgebauer [ 1 ]
nr 1 — 1 (1)

Joanna Stolecka [ 1 ]
nr 1 — 1 (1)

Gabriela Weselak [ 1 ]
nr 1 — 1 (1)

Aleksandra Zieniuk [ 1 ]
szachownica — 1 (1)


Paginacja (zwycięzca):

Gabriela Staszak [ 23 ]
3 3 5 3 5 1 3


Paginacja (wyniki szczegółowe):

Alicja Kultys [ 19 ]
5 5 1 5 3

Hanna Najgebauer [ 18 ]
3 5 3 1 3 3

Michalina Mosurek [ 17 ]
5 5 1 1 5

Marta Morawska [ 10 ]
5 5

Gabriela Weselak [ 10 ]
3 3 1 3

Urszula Zabłocka [ 7 ]
1 5 1

Zuzanna Parcheta [ 3 ]
3

Aleksandra Zieniuk [ 1 ]
1

konkurs_IMG_2104-szafa-s
Wyniki głosowania Strony 1: Okładka i paginacja (0320)

* Każdy miał do rozdysponowania 5, 3 i 1 pkt. Nie można było głosować na siebie.
Wybrane projekty zostaną użyte w drukowanej publikacji.