Koniec zapisów / Enrollment closing 2016–2017

Zapisy i wybór zadań zakończył się na zajęciach 17 października.

Lista (update 03/11)

1    Valeryia Dubitskaya 3—L3
2    Katarzyna Dudziec 4—L1
3    Karolina Król 3—L2
4    Alicja Kultys 4 —L1
5    Piotr Łapiński 5—L3
6    Karolina Lubaszko 4—L2
7    Marta Morawska 4—L2
8    Michalina Mosurek 3—L4
9    Hanna Najgebauer 4—L4
10  Anna Olczak 5 (dypl)
11   Tomasz Opaliński 4—L3
12  Zuzanna Parcheta 4—L3
13  Gabriela Staszak 4—L3
14   Tomasz Stelmaski 3—L3
15   Agnieszka Strzeżek 4— L4
16   Gabriela Weselak 4 —L4
17   Izabela Włodarczyk 4—L1
18   Kamila Wyszyńska 4—L3
19  Urszula Zabłocka 4—L2
20   Aleksandra Zieniuk 4—L2

Proszę wpisać/wykreślić się pod Zapisy / Enrollment 2016–2017

Proszę wybrać zadanie typograficzne wpisując się pod Mag X Litera / Type

Zespoły zadanie „Obraz” (update 03/11)

Proszę tworzyć zespoły od 3-5 osób pod Mag X Obraz / Image

Obraz 1: Nożyczki (A)

  • Valeryia Dubitskaya 3—L3
  • Michalina Mosurek 3—L4
  • Tomasz Stelmaski 3—L3

Obraz 1: Nożyczki (B)

  • Katarzyna Dudziec 4—L1
  • Alicja Kultys 4 —L1
  • Zuzanna Parcheta 4—L3
  • Agnieszka Strzeżek 4— L4

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (A)

  • Hanna Najgebauer  4—L4
  • Kamila Wyszyńska 4—L3
  • Urszula Zabłocka 4—L2
  • Aleksandra Zieniuk  4—L2

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (B)

  • Karolina Król 3—L2
  • Karolina Lubaszko 4—L2
  • Tomasz Opaliński 4—L3

Obraz 3: Zakrycie

  • Piotr Łapiński 5—L3
  • Marta Morawska 4—L2
  • Gabriela Staszak—L3
  • Gabriela Weselak 4 —L3
  • Iza Włodarczyk 4—L1

Lista (update 13/03)

1   Martyna Cybuch 4—L2
2   Witold Dąbrowski 3—L1
3    Valeryia Dubitskaya 3—L3
4    Gabriela Golińska 2 — L1
5    Aneta Klejnowska 5 — L4
6    Karolina Król 3—L2
7    Alicja Kultys 4 —L1
8    Karolina Lubaszko 4—L2
9    Kaja Marzec 4 —L3
10  Marta Morawska 4—L2
11   Michalina Mosurek 3—L4
12   Hanna Najgebauer 4—L4
13   Anna Olczak 5 (dypl)
14   Tomasz Opaliński 4—L3
15   Zuzanna Parcheta 4—L3
16   Paulina Plizga 5 — L3
17   Kamila Staniszewska 4—L1
18   Gabriela Staszak 4—L3
19   Tomasz Stelmaski 3—L3
20   Joanna Stolecka 4—L2
21   Natalia Świniarska 4—L2
22   Gabriela Weselak 4 —L4
23   Izabela Włodarczyk 4—L1
24   Urszula Zabłocka 4—L2
25   Aleksandra Zieniuk 4—L2

Zespoły zadanie „Obraz” (update 13/03)

Obraz 1: Nożyczki (A)

  • Witold Dąbrowski 3—L1
  • Valeryia Dubitskaya 3—L3
  • Michalina Mosurek 3—L4
  • Tomasz Stelmaski 3—L3

Obraz 1: Nożyczki (B)

  • Alicja Kultys 4 —L1
  • Kaja Marzec 4—L3
  • Zuzanna Parcheta 4—L3

Obraz 1: Nożyczki (C)

  • Gabriela Golińska 2 —L1
  • Aneta Klejnowska 5 —L4
  • Paulina Plizga 5 —L3

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (A)

  • Hanna Najgebauer  4—L4
  • Urszula Zabłocka 4—L2
  • Aleksandra Zieniuk  4—L2

Obraz 2: Odkrywanie w bałaganie (B)

  • Karolina Król 3—L2
  • Karolina Lubaszko 4—L2
  • Tomasz Opaliński 4—L3

Obraz 3: Zakrycie (A)

  • Marta Morawska 4—L2
  • Gabriela Staszak—L3
  • Natalia Świniarska—L2
  • Gabriela Weselak 4 —L3
  • Iza Włodarczyk 4—L1

Obraz 3: Zakrycie (B)

  • Martyna Cybuch 4—L2
  • Kamila Staniszewska 4—L1
  • Joanna Stolecka 4—L2

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s